Rekreační chatky Krásnohorská


Rekreační chaty s názvem Anička, Barunka, Cecilka a Dášenka jsou po kompletní velkorysé rekonstrukci. V roce 2016 jsme provedli rekonstrukci chatek Emilka, Fanynka a Gábinka, které mají nižší kapacitu a ložnici v podkroví. Vůně dřeva na Vás dýchne z každého koutu místnosti a výhled na Šumavské pohoří a slunce Vás ráno, spolu s ranním zpěvem ptáků a šuměním stromů, probudí do krásného rána. Areál je kompletně oplocen. V areálu je privátní parkoviště, uzamykatelný sklad pro kola a jejich nabyjeni, venkovní ohniště s pravým indiánským totémem, dětské pískoviště, houpačka, venkovní stůl na stolní tenis. K zapůjčení je gril.

Chatky Anička, Barunka, Cecilka a Dášenka  jsou kapacitně určeny pro 4 osoby a jednu osobu na přistýlce. Jsou vybaveny samostatnou kuchyňkou, sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, wifi, zasklenou a zastřešenou terasou, dvěma pokoji každý se dvěma lůžky. V kuchyni je možné použít rozkládací lavici jako přistýlku.

Chatky Emilka, Fanynka a Gábinka jsou rozlohou menší chatky. Ložnice se třemi lůžky je umístěna v podkroví. Schody do podkroví jsou "mlynářské" a příkré informace pro případný pobyt dětí či pohybově limitovaných hostů. Čtvrtá postel ve formě rozkládací lavice je umístěna v obývací místnosti. V obývací místnosti je samostatné sociální zařízení, kuchyňka, televize. Všechny kuchyňky ve všech chatkách jsou kompletně vybaveny nadobím, hrnci, mikrovlnkou, sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí s mrazákem. V ceně za ubytování je ložní prádlo a ručníky.

Wifi je ve všech chatkách k dispozici bez poplatku. V obci Česká Kubice, Folmava či Babylon je možnost stravování v místních restauracích. Nákup potravin lze uskutečnit přímo v České Kubici v jedné ze dvou prodejen. Blízko areálu je velká krytá sportovní hala, venkovní sportoviště a bohatě vybavené hřiště pro děti se spoustou prolézaček. Areál je oplocen.


Rekreační chaty v areálu Krásnohorská jsou v provozu pouze od dubna do konce listopadu. 


Chaty v našem areálu je možno využít i pro školní výlety, sportovní soustředí, podniková školení či jiné společenské akce. V lokalitě je možný pronájem sportovní haly s posilovnou, fotbalového hřiště, či pouze využít přírody k tréninkům. Celková kapacita ubytování v chatách včetně přistýlek je  32 lůžek.


Ubytování v chatkách je ideální také pro rodiny s dětmi. Zajistí Vám pohodlné ubytování např. v případě nepříznivého počasí.

chatky Anička, Barunka, Cecilka, Dášenka

chatky Emilka, Fanynka, Gábinka

Ceník ubytování v chatkách

 

Rezervace na sezónu přijímáme od 15.ledna. Jsme připraveni vám potvrdit a realizovat vaše rezervace ubytování od dubna do konce listopadu. V zimním období areál neprovozujeme. Pro potvrzení rezervace zasílám doklady s cenou za celý pobyt a údaji pro úhradu 50% zálohy. Doplatek je hrazen při nástupu na ubytování v hotovosti. Pro zálohy garantujeme, že pokud se pobyt nebude moci uskutečnist z důvodu vládních restrikcí, tyto zálohy plně vrátíme na váš účet.

Bohužel díky zvýšeným nákladům za energie a materiál jsme museli přistoupit k navýšení cen.

 

chata Anička, Barunka, Cecilka

Maximální obsazenost  4 lůžka + 1 přistýlka za cenu 1.200 Kč/den/chatku.

U rezervací do 5 nocí bude účtován úklid a poplatek za ložní prádlo ve výši 500,-Kč za chatku

 

chata Dášenka
Chata má dispozičně propojený kuchyňský kout s jídelnu a pokojem, kde jsou umístěna krbová kamna a dvě dvě lůžka s přistýlkou. Samostatnou ložnici s dvěmi lůžky. Maximální obsazenost 4 lůžka + 1 přistýlka za cenu 1.200Kč/den/chatku. U rezervací do 5 nocí bude účtován úklid a ložní prádlo v ceně 500,-Kč za chatku.

 

chatka Emilka, Fanynka, Gábinka

Jedná se o rozlohou menší chatky o kapacitě 3 lůžek s ložnicí v podkroví chatky, s možností jedné přistýlky v přízemí. Chatka má rovněž svoje sociální zařízení včetně sprchy a malého kuchyňského koutu. Chceme upozornit zejména méně pohyblivé hosty a rodiny s malými dětmi, že přístup do podkrovní ložnice je přes příkré mlynářské schody (viz foto). 

Maximální obsazenost  3 lůžka + 1 přistýlka za cenu 950Kč/den/chatku. 

U rezervací do 5 nocí bude účtován úklid a ložní prádlo  500,-Kč za chatku

 

Další informace

• Ubytování vašeho psího kamaráda umožňujeme, pokud s vámi nebude sdílet ložnici a sedací nábytek. Za pobyt psa účtujeme poplatek 500,-Kč za celý pobyt z důvodu nutnosti důkladnějšího úklidu pro pobyt alergiků.

• Požadavek na rezervaci zašlete na emailový kontakt nebo ve formuláři níže.

• Rezervace Vám bude v případě volného termínu potvrzena a zaslány údaje pro zaplacení rezervační zálohy ve výši 50% z celkové ceny ubytování. Doplatek budete hradit v hotovosti při nástupu na pobyt. 

•  Rezervace a ceny pro skupiny a sportovní soustředění na základě individuálních podmínek.

• Ubytování vždy od data rezervace od 14.00 - 17.00 hod. Uvolnění chatek poslední den pobytu nejpozději do 10.00 hod. Prosim den před nástupem kontaktujte na telefon který je uveden na rezervčním dokladu správce a sdělte mu předběžný čas vašeho příjezdu. 

• Ubytování podléhá evidenci EET.

 

Provozovatel

Okrašlovací a sportovní spolek Český Les.
Penzion Krásnohorská 42

345 32  Česká Kubice

IČO 265 38 105

Email pro rezervace: oas-ceskyles"zavináč"email.cz

Kontaktujte nás